6.5 "grey xim fiberglass cone ntawv qab nthab hais lus nrog thoob
Rated impedance: 8Ω
rhiab heev: 90dB SPL@1m/W
Kev siv ntau zaus: 85Hz ~ 20KHz
Cov khoom ntawm lub thoob: ABS cov khoom tiv thaiv ib puag ncig, ruaj khov, tsis muaj dej, tshuaj pleev thaiv hnub
Cov khoom siv ntawm lub khob khob: Fiberglass carcass + NBR ntug
Mesh npog: Hlau, xim txheej txheem, ploj resistant, corrosion resistant, oxidation resistant, dej resistant.
| 6.5" Qab nthab hais lus nrog ABS thoob | |
| Kev piav qhia | Cov ntaub ntawv |
| Dimensions (Diameter × Qhov siab) | 280 * 190 hli |
| Cov duab | Round puab nrog ABS thoob |
| Hom | Coaxial hais lus nrog ABS thoob |
| Qhov hnyav (g) | 2.36 ± {2}}.5Kg |
| Siv: | Sab hauv |
| Cov khoom siv hlau nplaum | Ferrite |
| Lub Suab Coil Diam (mm / nti) | 25 hli |
| Nominal impedance (Ω) | 8Ω |
| Ntau zaus (Hz) | 60Hz ~ 20KHz |
| rhiab heev (dB@1m/w) | 88dB ua |
| Rated zog (W) | 60W |
| Distortion (tsawg dua lossis sib npaug rau %) | 5% |
| MOQ | 1000 pcs |
| LT | 50 HNUB |





ACP yog ib chav tsev hais lus nrov, Hauv qab nthab, hauv-phab ntsa, ntawm phab ntsa thiab sab nraum zoov hais lus rau tsev thiab chaw ua lag luam. Peb tau tsim nyob rau hauv 2006. Lub tuam txhab muaj nws tus kheej muaj chaw ua si thiab automated ntau lawm kab thiab cov khoom siv kuaj hauv online. Peb muaj ib pab neeg tsim qauv laus thiab paub tab simulation software. Nyob rau tib lub sijhawm, peb kuj muaj pab pawg tswj hwm zoo. Peb muaj kev koom tes ntev ntev nrog cov npe nrov hauv ntau lub teb chaws thiab cheeb tsam.


