Khoom taw qhia Features Siv:
Tus hais lus yog tsim los ntawm diaphragm, lub suab coil, magnetic circuit system thiab ncej. Feem ntau yog cov duab plaub, voj voog, oval raws li, qee tus neeg hais lus vim yog siv cov ntaub diaphragm thiab lub cev pob txha lub suab coil, thiab tau txais cov zaus tsawg zaus, lub zog siab thiab lub suab zoo. Raws li kev xav tau ntawm cov neeg siv khoom, ACP tuaj yeem pom zoo cov kev daws teeb meem sib txawv kom txuag tau qhov chaw tsim thiab nqi rau cov neeg siv khoom.
Diaphragm txais thoob ntiaj teb kev coj ua acoustic qauv qauv thiab cov khoom zoo polymer fusion, suab kab noj hniav raws li cov neeg siv khoom xav tau, raws li cov khoom siv hluav taws xob, tsim tshwj xeeb thiab txawj ntse, tsim ultra-nyias, ultra-siab, tshwj xeeb loj thiab lwm yam khoom tsis-tus qauv, ua haujlwm. domestic thiab txawv teb chaws paub zoo cov lag luam customized xav tau kev pab, yeej lub koob npe nrov!



| 4 nti waterproof hais lus | |
| Kev piav qhia | Cov ntaub ntawv |
| Dimensions (Diameter × Qhov siab) | 105 * 105 * 58mm |
| Cov duab | Ntu |
| Hom | Full range waterproof hais lus |
| Qhov hnyav (g) | {{0}}.378 ± 0.5Kg |
| Siv: | Sab hauv / Sab nraum zoov |
| Khoom siv hlau nplaum | Ferrite |
| Lub Suab Coil Diam (mm / nti) | 20 hli |
| Nominal impedance (Ω) | 8Ω |
| Ntau zaus (Hz) | 50Hz ~ 20KHz |
| rhiab heev (dB@1m/w) | 84dB ib |
| Rated zog (W) | 20W |
| Distortion (tsawg dua lossis sib npaug rau %) | 5% |



