Qhov no 6.
Lub subwoofer siv polypropylene cone ntawv, NBR cone ntawv ntug.
Lub tweeter horn siv cov hlau nplaum zoo Ndfeb nrog cov flux ceev thiab siv titanium zaj duab xis kheej kheej diaphragm.



| 6.5 "waterproof coaxial hais lus | |
| Kev piav qhia | Cov ntaub ntawv |
| Dimensions (Diameter × Qhov siab) | 169 * 90 hli |
| Cov duab | Hloov |
| Hom | Waterproof coaxial hais lus |
| Qhov hnyav (g) | 1.45 ± 0.5Kg |
| Siv: | Sab hauv / Sab nraum zoov |
| Khoom siv hlau nplaum | Ferrite |
| Lub Suab Coil Diam (mm / nti) | 30 hli |
| Nominal impedance (Ω) | 8Ω |
| Ntau zaus (Hz) | 50Hz ~ 20KHz |
| rhiab heev (dB@1m/w) | 90dB ib |
| Rated zog (W) | 100W |
| Distortion (tsawg dua lossis sib npaug rau %) | 5% |
| MOQ | 1000 pcs |
| LT | 45 HNUB |
ACP yog ib qho kev tsim khoom ntawm cov neeg hais lus suab.
Peb tau tsim nyob rau hauv 2006. Lub tuam txhab muaj nws tus kheej muaj chaw ua si thiab automated ntau lawm kab thiab cov khoom siv kuaj hauv online. Peb muaj ib pab neeg tsim qauv laus thiab paub tab simulation software. Nyob rau tib lub sijhawm, peb kuj muaj pab pawg tswj hwm zoo. Peb tuav kev koom tes ntev ntev nrog cov npe nrov hauv ntau lub teb chaws thiab cheeb tsam.
Peb tab tom tos ntsoov rau kev koom tes nrog koj lub tuam txhab thiab ua tsaug caw koj thiab koj pab neeg tuaj xyuas peb lub Hoobkas rau kev mus ntsib thiab kev taw qhia.



