6. Siv treble khob kom ntev bandwidth, daim ntawv lub khob hliav qab lub teeb yuag, txhim kho qhov rhiab heev.



| 6.5 "Ntau yam hais lus | |
| Kev piav qhia | Cov ntaub ntawv |
| PN | W6518R |
| Dimensions (Diameter × Qhov siab) | 165 * 67 hli |
| Cov duab | Hloov |
| Hom | Full range hais lus |
| Qhov hnyav (g) | {{0}}.512 ± 0.5Kg |
| Siv: | Sab hauv |
| Khoom siv hlau nplaum | Ferrite |
| Lub Suab Coil Diam (mm / nti) | 20 hli |
| Nominal impedance (Ω) | 4Ω |
| Ntau zaus (Hz) | 70Hz ~ 20KHz |
| rhiab heev (dB@1m/w) | 94db ua |
| Rated zog (W) | 6W |
| Distortion (tsawg dua lossis sib npaug rau %) | 5% |
| LT | 45 HNUB |
| MOQ | 3000 pcs |
ACP yog ib qho kev tsim khoom ntawm cov neeg hais lus suab.
Peb tau tsim nyob rau hauv 2006. Lub tuam txhab muaj nws tus kheej muaj chaw ua si thiab automated ntau lawm kab thiab cov khoom siv kuaj hauv online. Peb muaj ib pab neeg tsim qauv laus thiab paub tab simulation software. Nyob rau tib lub sijhawm, peb kuj muaj pab pawg tswj hwm zoo. Peb tuav kev koom tes ntev ntev nrog cov npe nrov hauv ntau lub teb chaws thiab cheeb tsam.
Peb tab tom tos ntsoov rau kev koom tes nrog koj lub tuam txhab thiab ua tsaug caw koj thiab koj pab neeg tuaj xyuas peb lub Hoobkas rau kev mus ntsib thiab kev taw qhia.



