Tus tsim ntawm lub tweeter yog tsa kom lub suab ntau du, mos thiab qab ntxiag.

Zoo roj hmab ntug. Kev kub siab ua haujlwm, tiv thaiv kev laus, tuaj yeem siv tau ntev, tsis muaj deformation.

| 5.25 "waterproof coaxial hais lus | |
| Kev piav qhia | Cov ntaub ntawv |
| Dimensions (Diameter × Qhov siab) | 133 * 133 * 80mm |
| Cov duab | Ntu |
| Hom | Coaxial waterproof hais lus |
| Qhov hnyav (g) | {{0}}.584 ± 0.5Kg |
| Siv: | Sab hauv / Sab nraum zoov |
| Khoom siv hlau nplaum | Ferrite |
| Lub Suab Coil Diam (mm / nti) | 25 hli |
| Nominal impedance (Ω) | 8Ω |
| Ntau zaus (Hz) | 50Hz ~ 20KHz |
| rhiab heev (dB@1m/w) | 84dB ib |
| Rated zog (W) | 20W |
| Distortion (tsawg dua lossis sib npaug rau %) | 5% |
| MOQ | 1000 pcs |
| LT | 45 HNUB |
Ntawm ACP Speaker Company, peb tsom mus rau kev tsim thiab tsim cov kev daws teeb meem acoustic. Tam sim no, peb muab kev pabcuam zoo rau cov tuam txhab tsim khoom thoob plaws ntiaj teb, thiab npog ntau yam kev siv.
peb cov khoom tseem ceeb muaj xws li portable Bluetooth li hais lus tsav tsheb, Wi-Fi neeg siv lub suab hais lus tsav tsheb, Multimedia suab hais lus tsav tsheb, PA hais lus tsav tsheb, tsheb hais lus, TV hais lus tsav tsheb, Tweeter tsav tsheb, thiab lwm yam.
![]() |
![]() |
![]() |
Kev pabcuam thawj zaug los ntawm cov kws tshaj lij
Tswj Manufacturing
Peb tswj hwm koj qhov kev tsim khoom kom tau txais txiaj ntsig zoo, kev tswj xyuas nruj thiab cov khoom siv tswv yim los muab koj cov nqi sib tw los pab txuag cov nqi.
Manufacturing & Production
Strategic Sourcing
Kev Tswj Xyuas Zoo
cov kws tshaj lij kev lag luam thiab cov chaw tsim khoom acoustic.
Get in touch with our product specialist now:acoustic@acp-spk.com





